Mapa Stříbro

MOST V KARVINÉ-DARKOVĚ – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 28 mm b.k.

Náhled - MOST V KARVINÉ-DARKOVĚ – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 28 mm b.k.
SKLADEM
Cena včetně DPH
2 785 Kč
DO KOŠÍKU
SPECIFIKACE
průměr: 28 mm
hmotnost: 3 x 13 g
ryzost: 999/1000 Ag
hrana hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná
značení: CZP000068
nápis: Ag 999
limit provedení proof: 250 ks
limit provedení b.k.: 25 ks
limit provedení patina: 25 ks
emise: 2014

SKLADEM Cena včetně DPH 2 785 Kč

průměr: 28 mm
hmotnost: 3 x 13 g
ryzost: 999/1000 Ag
značení: CZP000068
nápis: Ag 999
limit provedení proof: 250 ks
limit provedení b.k.: 25 ks
limit provedení patina: 25 ks
emise: 2014

Objednávkový kód: CRM2377
ČASTO VÁS ZAJÍMÁ
Jedná se o český výrobek? Ano. Jde o autentický výrobek českých rytců. Pouze v Čechách zhotovené výrobky mají českou puncovní značku. Naleznete ji v mincovním poli, nebo na hraně.
Máte zboží skladem? Zboží skladem je výrazně označeno textem SKLADEM. Máte-li zájem o větší množství stejného výrobku, nebo výrobek není k dispozici na vámi preferované prodejně, potvrdíme vám jeho dostupnost obratem.
Je zaslání zboží bezpečné? Absolutně. Máme 20 let zkušeností s diskrétním a hlavně spolehlivým doručováním hodnotných zásilek našim klientům v ČR i na Slovensku.
Dodáváte i na Slovensko? Áno. Vaše objednávky si môžete vyzdvihnúť v Bratislave alebo vo Vsetíne. Spoľahlivo vám ich doručíme aj do každého mesta a obce Slovenska.
Zlatemince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2024 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.