Bratislava - zlatá 1Oz Proof Bratislava - zlatá 1Oz Proof Zlatá pamětní medaile 1 Oz
Autor: MgA. Miroslav Schovanec, DiS.
2020 - Dukát k narození miminka - čáp 2020 - Dukát k narození miminka - čáp Zlatá pamětní medaile
Autor: Marian Navrátil
Rytec: Tomáš Lamač
Ražba: Pražská mincovna a....
Biatec - 1 dukát Ag Proof Biatec - 1 dukát Ag Proof Stříbrná replika hexadrachmy bratislavského typu ve formátu 1 dukátu
Moravská orlice - jubilejní dukát Moravská orlice - jubilejní dukát Pamětní medaile z dukátového zlata
Autor: ak. soch. Vladimír Oppl
Rytec: Tomáš Lamač
Ražba...
E-shop Sběratelské potřeby firmy Leuchtturm Bublinky, kapsle, rámečky

Pracovní podložka BASIS

Náhled - Pracovní podložka BASIS

Cena včetně DPH
310 Kč
DO KOŠÍKU
SPECIFIKACE
Chcete své mince změřit, prozkoumat nebo umístit do jiné mincovní bublinky? Tato jemná a odolná podložka zaručuje optimální pracovní podmínky a chrání jak povrch stolu, tak i sběratelské objekty před poškrábáním a poškozením: Povrch podložky je z hladké látky, nepouštějící vlákna. Spodní strana podložky je pogumována a tím velmi odolná vůči skluzu. Kromě toho lze podložku v případě potřeby omýt čistou, teplou vodou a po použití úsporně srolovat. Rovněž je vhodná pro opravářské činnosti, výtvarné práce a údržbové činnosti modelů, hodinek a šperků nebo při zkoumání a zpracování minerálů, zkamenělin, drahých kamenů a rovněž jako fotografické pozadí. Vnější formát: 500 x 350 mm, výška 2 mm.

Pracovní podložka BASIS

Cena včetně DPH 310 Kč

Objednávkový kód: 354207
ČASTO VÁS ZAJÍMÁ
Máte zlato skladem? Zlato skladem je výrazně označeno textem SKLADEM. Máte-li zájem o větší množství stejného výrobku, nebo výrobek není k dispozici na vámi preferované prodejně, potvrdíme vám jeho dostupnost obratem.
Je aktuální cena zlata? Výkupní i prodejní ceny aktualizujeme denně. U objednávek investičního zlata, stříbra, platiny a dalších investičních kovů je cena fixována NONSTOP. Úhradu stačí provést během dalšího pracovního dne.
Je zaslání zlata bezpečné? Absolutně. Máme 19 let zkušeností s diskrétním a hlavně spolehlivým doručováním hodnotných zásilek našim klientům v ČR i na Slovensku.
Dodáváte zlato i na Slovensko? Áno. Vaše objednávky si môžete vyzdvihnúť v Bratislave, Brně alebo vo Vsetíne. Spoľahlivo vám ich doručíme aj do každého mesta a obce Slovenska.