Mapa České tradiční České unce

400 let od narození Václava Hollara a 330 let od jeho úmrtí Ag Proof

Náhled Averzní strany - 400 let od narození Václava Hollara a 330 let od jeho úmrtí Ag Proof Náhled Reverzní strany - 400 let od narození Václava Hollara a 330 let od jeho úmrtí Ag Proof
SKLADEM
Cena včetně DPH
1 590 Kč
DO KOŠÍKU
SPECIFIKACE
průměr: 38 mm
hmotnost: 33.6 g
ryzost: 925/1000 Ag
hrana hladká
limit provedení proof: 2000 ks
limit provedení b.k.: 2000 ks
limit provedení patina: 1000 ks
emise: září 2007

SKLADEM Cena včetně DPH 1 590 Kč

průměr: 38 mm
hmotnost: 33.6 g
ryzost: 925/1000 Ag
hrana hladká
limit provedení b.k.: 2000 ks
emise: září 2007

Objednávkový kód: CRM119
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
ČASTO VÁS ZAJÍMÁ
Jedná se o český výrobek? Ano. Jde o autentický výrobek českých rytců. Pouze v Čechách zhotovené výrobky mají českou puncovní značku. Naleznete ji v mincovním poli, nebo na hraně.
Máte zboží skladem? Zboží skladem je výrazně označeno textem SKLADEM. Máte-li zájem o větší množství stejného výrobku, nebo výrobek není k dispozici na vámi preferované prodejně, potvrdíme vám jeho dostupnost obratem.
Je zaslání zboží bezpečné? Absolutně. Máme 20 let zkušeností s diskrétním a hlavně spolehlivým doručováním hodnotných zásilek našim klientům v ČR i na Slovensku.
Dodáváte i na Slovensko? Áno. Vaše objednávky si môžete vyzdvihnúť v Bratislave alebo vo Vsetíne. Spoľahlivo vám ich doručíme aj do každého mesta a obce Slovenska.
Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
www.Zlate-Mince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2024 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.