SPECIFIKACE
průměr: 50 mm hmotnost: 42 g ryzost: 999/1000 Ag hrana: hladká, číslovaná limit proof: 1 000 ks limit b.k.: 1 000 ks limit patina: 1 000 ks emise: 2014-2015
Jiří z Poděbrad a z Kunštátu 50 mm stříbro b.k.
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Objednávkový kód: CRM1772
ČASTO VÁS ZAJÍMÁ
Jedná se o český výrobek?
Ano. Jde o autentický výrobek českých rytců. Pouze v Čechách zhotovené výrobky mají českou puncovní značku. Naleznete ji v mincovním poli, nebo na hraně.
Máte zboží skladem?
Zboží skladem je výrazně označeno textem SKLADEM. Máte-li zájem o větší množství stejného výrobku, nebo výrobek není k dispozici na vámi preferované prodejně, potvrdíme vám jeho dostupnost obratem.
Je zaslání zboží bezpečné?
Absolutně. Máme 20 let zkušeností s diskrétním a hlavně spolehlivým doručováním hodnotných zásilek našim klientům v ČR i na Slovensku.
Dodáváte i na Slovensko?Áno. Vaše objednávky si môžete vyzdvihnúť v Bratislave alebo vo Vsetíne. Spoľahlivo vám ich doručíme aj do každého mesta a obce Slovenska.
Vypnuté cookies nám nedovolují ladit tyto stránky
dle vašich preferencí. Jejich aktivací nám umožníte
lépe pečovat o vaše pohodlí. Více o cookies.
Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a